Kviečiame registruotis į seminarą „Virtualus mobilumas“

Kas yra virtualus mobilumas?

Daugumai mobilumas aukštajame moksle reiškia mainų programą bei kelionę į kitą šalį. Tačiau šiandien naudojamos skaitmeninės technologijos mokymuisi bei dalyvavimas skaitmeninėse bendruomenėse leidžia užtikrinti pilnavertį virtualų bendradarbiavimą ir dėstytojams, ir studentams. Tai vadinama virtualiu mobilumu, kuris pastaruosius 5 metus yra kai kurių tarptautinių iniciatyvų ašis ir vis dar neišsemiama tema bendradarbiavimui.

Šiame seminare jūs sužinosite apie virtualų mobilumą ir kaip jis yra organizuojamas Europoje. Kokios yra suteikiamos galimybės dėstytojams ir studentams dalyvauti tarptautiniuose projektuose, kursuose.

Pagrindiniai seminaro klausimai

  1. Ar dėstytojai ir studentai yra pasiruošę tarptautiniam virtualiam bendradarbiavimui  ir kaip mes galime jiems padėti?
  2. Mūsų turimi įrankiai ir metodai leidžia pripažinti dėstytojų ir studentų virtualų mobilumą, bet kodėl tai vis dar nėra įprasta studijų forma?
  3. Kokie yra gerosios praktikos pavyzdžiai?

Jūs būtinai turite dalyvauti šiame seminare jei esate

Dėstytojai, administratoriai ar koordinatoriai bei domitės internacionalizacija ir bendradarbiavimu aukštajame moksle.

Kada: 2016 m. rugsėjo 29 d. 15.00-16.00 CET (16val. Lietuvos laiku)

Kur: Vaizdo konferencijų būdu per Adobe Connect. Seminaro nuoroda bus išsiųsta kiekvienam užsiregistravusiam el.paštu, dieną prieš renginį.

Kalba: anglų.

Seminaro įrašas

Pranešėjai

  • Airina VolungevičienėDoc. dr. Airina Volungevičienė, Vytauto Didžiojo universiteto Inovatyvių studijų instituto direktorė; Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos katedros docentė; Lietuvos nuotolinio ir e. mokymosi (LieDM) asociacijos valdybos pirmininkė; Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklo (EDEN) prezidentė. Ji turi gausią virtualaus mobilumo patirtį įskaitant ir projektą Universitetų atvėrimas virtualiam mobilumui (OUVM).

  • Estela DaukšienėEstela Daukšienė, Vytauto Didžiojo universiteto bakalauro studijų programos „Švietimas ir informacinės technologijos“ vadovė; Vytauto Didžiojo universiteto Inovatyvių studijų instituto vyriausia specialistė;  Lietuvos nuotolinio ir e. mokymosi (LieDM) asociacijos prezidentė. Jos neseniai apgintos disertacijos tema „Virtualus mobilumas aukštajame moksle“.

Moderuoja

Alastair Creelman, Linnaeus universitetas, Švedija.

Webinarą organizuoja:

VDU-logoLnu_Wordmark_Linnaeus_University_150mm150dpilogo_headnvl-100