„Skaitmeniniai ištekliai“ ir „Atvejo analizės dizainas“ buvo pristatyti tarptautiniame sklaidos renginyje

oer-codex110x83

 

 

 

 

OER-Codex projekto metu sukurti kursai „Skaitmeniniai ištekliai“ irAtvejo analizės dizainasbuvo pristatyti tarptautiniame sklaidos renginyje 

2023 m. lapkričio 9 d. Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklo (EDEN) EODLW2023 organizuotuose nuotolinio mokymosi savaitės renginiuose  buvo surengtas tarptautinis virtualus renginys angl. „Open Educational Resources (OER) for Collaborative Online & Distance Education and eXchange“. 

Viena iš renginio sesijų surengta pagal „Erasmus+“ projektą „OER-Codex“ sąrankoje buvo siekiama pristatyti tarptautinį bendradarbiavimą, kuris vykdomas nuotoliniu būdu. Renginio metu buvo siekiama pristatyti COIL konceptualų pagrindą, pateikti rekomendacijas dėl COIL projektų organizavimo ir valdymo, paaiškinti, kodėl mokytojai turėtų taikyti COIL projektus savo mokymo ir mokymosi veikloje, ir parodyti, kaip sukurti bemdradarbiaujant nuotoliniu būdu kursus, kuriuose naudojami skaitmeniniai ištekliai. Renginio dalyviai buvo supažindinti su OER-Codex projekto vykdymo metu parengtais kursais, mokymo medžiaga  „Skaitmeniniai ištekliai“ ir „Atvejo analizės projektavimas„. 

Siekiant informuoti dalyvius apie galimybę tobulinti savo kompetencijas bendradarbiaujant ir kuriant OER nuotoliniu būdu, toliau renginio metu buvo pristatyta virtuali mokymosi aplinka, sertifikatų tipai ir mikrokrdencialai. 

Renginį organizavo Vytauto Didžiojo universiteto komanda, kuri kartu su partneriais iš Drezdeno TU (Vokietija), KREMS (Austrija) ir EMUNI (Slovėnija) įgyvendina projektą „OER-Codex“. 

Renginio įrašą galite rasti čia  

Sužinokite daugiau apie projektą – https://www.oer-codex.eu/