Seminaras  „Sėkmingos skaitmeninio švietimo ekosistemos kūrimas: institucijų savęs vertinimas”

2022 m. gegužės 24 d. 15.00-17.30 val. vyks projekto DIGI-HE seminaras: Sėkmingos skaitmeninio švietimo ekosistemos kūrimas: institucijų savęs vertinimas”

Tai antrasis trijų dalių serijos seminaras, kuriuo siekiama padėti institucijoms įvertinti savo pasiekimus ir galimybes technologijomis grindžiamo mokymosi ir mokymo srityje. Seminarą organizuoja Europos universitetų asociacija (EUA) kartu su Europos nuotolinio ir e. mokymosi tinklu (EDEN). Seminaro metu bus dalijamasi įsivertinimo ir įrankių, skirtų įsivertinimui naudojimo patirtimi, siekiant sustiprinti institucijų požiūrį į technologijomis grindžamą mokymą ir mokymąsi.  Daugiausia dėmesio bus skiriama šioms trims temoms – strategija ir organizacinė kultūra, mokymo programos ir vertinimas bei tarptautinė partnerystė, kurios buvo aptartos vykdant DIGI-HE projektą. Dalyviai galės diskutuoti ir pasidalinti nuomonėmis, kaip jie įsivaizduoja savo institucijų raidą po COVID-19 pandemijos.

Seminaras yra nemokamas, skirtas aukštųjų mokyklų vadovams, atsakingiems už mokymą ir mokymąsi, taip pat tiems, kurių darbas susijęs su mokymosi ir mokymo skaitmenine transformacija.

Seminaro programą rasite čia.

Pranešėjai

  • Airina Volungevičienė, Inovatyvių studijų instituto direktorė, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva
  • Aisling McKenna, Kokybės skatinimo ir institucinių tyrimų direktorė, Dublino miesto universitetas, Airija
  • Lina Kaminskienė, Švietimo akademijos kanclerė, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva
  • Michael Gaebel, Aukštojo mokslo politikos skyriaus direktorius, Europos universitetų asociacija
  • Sandra Kučina Softić, Europos nuotolinio ir e. mokymosi tinklo prezidentė