VDU EUA organizuojamame seminare “Aukšto lygio skaitmeninio švietimo ekosistemos kūrimas: strategija ir organizacinė kultūra”

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorė dr. Airina Volungevičienė, kartu su VDU skaitmeninimo komiteto pogrupio pirmininke profesore dr. Rūta Petrauskaite, dalyvauja EUA organizuojamame seminare „Aukšto lygio skaitmeninio švietimo ekosistemos kūrimas: strategija ir organizacinė kultūra “, kuris yra DIGI-HE projekto dalis.

Seminaras vyks spalio 19 d. nuo 15.00 iki 18.00 val. (EEST).

Tai pirmoji trijų dalių seminarų ciklo dalis, kurios tikslas – ištirti, kaip aukštosios mokyklos gali pagerinti skaitmeninį mokymąsi ir mokymą, atlikdamos savirefleksiją. Šiame pirmajame seminare bus nagrinėjamas strategijos ir organizacinės kultūros vaidmuo, kuriant aukšto lygio skaitmeninio švietimo ekosistemą. Tuo tarpu vėlesniuose seminaruose daugiausia dėmesio bus skiriama mokymo programos ir tarptautiškumo klausimams.

Seminaras vyks virtualioje erdvėje. Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija, kuri vyks iki spalio 5d.

Iš dalyvių tikimasi aktyvaus dalyvavimo diskusijose. Dalyvių skaičius ribotas – iš viso dalyviams 30 vietų. Dalyvauti seminare gali tik du žmonės iš tos pačios institucijos/organizacijos.

Norėdami užsiregistruoti į renginį, spauskite šią nuorodą.

Norėdami sužinoti daugiau apie seminarą – spauskite čia.

Norėdami susipažinti su seminaro programa – spauskite čia.

Kviečiame peržiūrėti seminaro įrašą