Pristatytas masinis atvirasis internetinis kursas (MAIK)

Pristatytas masinis atvirasis internetinis kursas (MAIK) “Inside Digital Higher Education: Self-Assessment Guide for Educators” (liet. Žvilgsnis į skaitmeninį aukštąjį mokslą: Institucijos savęs vertinimo vadovas)

Šių metų vasario 14 d. tarptautinio DIGI-HE projekto partneriai organizavo vebinarą, kuriame buvo pristatytas masinis atvirasis internetinis kursas (MAIK) “Inside Digital Higher Education: Self-Assessment Guide for Educators” (liet. Žvilgsnis į skaitmeninį aukštąjį mokslą: Institucijos savęs vertinimo vadovas). Šį kursą parengė Dublino miesto universitetas DIGI-HE projekto rėmuose. Šis kursas, prieinamas FutureLearn platformoje nuo šių metų sausio mėn., yra atsakas į didėjantį dėmesį skaitmeniniam mokymui ir mokymuisi aukštajame moksle ir juo siekiama padėti aukštojo mokslo institucijoms parengti strateginius institucinius atsakus į besikeičiančią skaitmeninio mokymosi aplinką.

Internetiniame seminare ne tik sužinota, ko galima tikėtis dalyvaujant masiniame atvirajame internetiniame kurse, bet ir pasidalinta DIGI-HE projekto įžvalgomis apie institucinį technologijomis grindžiamą mokymo(si) įsivertinimą procesą Europos aukštojo mokslo institucijose. Šiuo klausimu jau parengta ataskaita, tuo tarpu masiniame atvirajame internetiniame kurse nagrinėjami instituciniai atvejų tyrimai.

Masinis atvirasis internetinis kursas (MAIK), spausti čia.