Kviečiame registruotis į mokymus Žemės ūkio akademijoje

Kviečiame dėstytojus registruotis į mokymus bei tobulinti žinias nuotolinių studijų aplinkos galimybių panaudojimo, atvirų švietimo išteklių kūrimo, kūrybinių bendrijų licencijų naudojimo ir vaizdo paskaitų organizavimo klausimais.

Mokymai vyks VDU Žemės ūkio akademijoje (Universiteto g.10, Akademija, Kauno r. ). Kviečiame registruotis.

MOKYMŲ TEMOS IR DATOS 

  • Studijų medžiagos rengimas (Nuotolinių studijų aplinkoje) (vasario 12 d. ir vasario 13 d.) – nuotolinių studijų aplinkos pradinis langas (My Dashbord), profilio redagavimas, studijų dalyko sukūrimas, 1 lygio reikalavimų dalykui išpildymas.
  • Studijų veiklų organizavimas (Nuotolinių studijų aplinkoje) (vasario 20 d. ir kovo 5 d.) – mokymosi veiklų apžvalga ir sukūrimas, veiklų prieigos sąlygų bei dalyko rezultatų nustatymai, grupių kūrimas ir susiskirstymas darbų atlikimui, paskaitų/seminarų lankomumo žurnalas.
  • Kaip pažinti studentą ir padėti siekti geresnių rezultatų Moodle priemonėmis (vasario 27 d. ir kovo 6 d.)  – dalyko rezultatai, jų priskyrimas veikloms, studentų pažangos stebėsena ir pažangos juosta, veiklų datos, kalendorius ir atlikimo grafikas, studentų veiklų analizavimo priemonės.
  • Testų kūrimas VDU Nuotolinių studijų aplinkoje (vasario 21 d. ir vasario 26 d.) – klausimų kategorijų sukūrimas, klausimų klasifikavimas, skirtingų tipų klausimų kūrimas (keli pasirinkimai Tiesa / Netiesa; Esė; Trumpas atsakymas; Atitikimas; Įkeliami pasirinkimai), tarpinio atsiskaitymo organizavimas Moodle aplinkoje, atsitiktinių klausimų naudojimas.
  • Adobe Connect mokymai pradedantiesiems (vasario 19 d. ir vasario 25 d.) – vaizdo konferencijų įrankio funkcijos ir galimybės, paskaitų skaitymas ir konsultacijos, vaizdo paskaitų įrašai ir jų talpinimas studijų dalyke.
  • Atviri švietimo ištekliai ir kūrybinių bendrijų licencijos (vasario 22 d. ir kovo 13 d.) –  kas yra atviri švietimo ištekliai (AŠI), jų panaudojimas studijų procese, licencijavimas, kas yra kūrybinių bendrijų licencijos bei kokių tipų licencijos gali būti.

Detalesnė informacija registracijos formoje arba tel. 8 37 327887, el. paštu  nuotolines@vdu.lt