Kaune vyko DigiProf projekto partnerių susitikimas

Balandžio 26-27 dienomis Kaune vyko DigiProf projekto partnerių susitikimas. Partneriai atvyko iš Badeno-Viurtembergo valstybinio universiteto, Heilbronn, (Vokietija), Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklo (EDEN), (Estija), Aveiro universiteto (Portugalija) kiti projekto partneriai jungėsi ir dalyvavo nuotoliniu būdu.

DigiProf tai projektas, kurio tikslas yra padėti aukštojo mokslo institucijų dėstytojams kurti ir įgyvendinti skaidrų nuotolinio mokymosi vertinimą ir mokymosi rezultatų pripažinimą, pasiūlant metodiką, gaires, praktines priemones ir mokymo medžiagą skaitmeninėms kompetencijoms ugdyti.

Kaune vykusio projekto partnerių susitikimo metu buvo diskutuota apie kokybiškų projekto rezultatų kūrimą, siekiant parengti mokymo medžiagą aukštųjų mokyklų dėstytojams. Daug dėmesio buvo skiriama skaitmeninėms vertinimo formoms, kas tai yra, kokios jos gali būti. Taip pat, diskusijos metu buvo aptarta skaitmeniniai  mikrokredencialai, kaip skaidraus vertinimo dalis, siekiant pripažinti mokymosi rezultatus.