EDEN 2020 Europos nuotolinio mokymosi savaitė

EDEN organizuoja Europos nuotolinio mokymo savaitę jau penktą kartą. Virtualūs renginiai vyks lapkričio 2-6 dienomis. Renginys yra organizuojamas kartu su JAV Nuotolinio mokymosi asociacija (USDLA) ir Australijos Atvirojo nuotolinio mokymosi asociacija (ODLAA), kuri kartu su Naujosios Zelandijos lankstaus mokymosi asociacija (FLANZ) šiemet taip pat organizuoja Australazijos nuotolinio mokymosi savaitę.

Šios savaitės metu bus aptartos atvirojo ir nuotolinio mokymosi aktualijos. Kiekvieną savaitės dieną organizuojamos kelios pranešimų sesijos ir diskusijos nuotolinio mokymosi temomis.

Taip pat ši savaitė bus tinkamas metas apmąstyti dabartinius pokyčius, kuriuos sukėlė COVID-19, ir išplėsti bei praturtinti nuotolinio mokymosi galimybes šiandienos „naujoje realybėje“.

Daugiau informacijos apie EDEN Europos nuotolinio mokymosi savaitės renginius, tikslų sesijų laiką bei kiekvienos dienos moderatorius ir pranešėjus rasite EDEN tinklo svetainėje. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti.