Disco VET projekto rezultatų pristatymo renginys

2023 m. sausio 18 d. Kaune, vyko projekto DISCO VET – Digitaly Signed Credentials and Open Badges in VET and HE  sklaidos renginys skirtas projekto rezultatų pristatymui.  

Renginio metu projekto rezultatai, tokie kaip atvirų ženkliukų displėjus, savarankiško mokymosi atvirų ženkliukų kursas, išmoktų pamokų rinkinys ir DISCOPlayer platformos naudotojo vadovas, buvo pristatyti ir aptarti su dalyvavusiais mokytojais, dėstytojais, aukštojo mokslo, profesinio mokymo ir kitų švietimo įstaigų atstovais. 

Seminare daugiausia dėmesio skirta praktikai, t. y. displėjaus platformos naudojimui, diskusijų klausimams ir pasiūlymams, kaip ją tobulinti. Seminaro dalyviai praktiškai išbandė, kaip susikurti paskyrą DIScoPlayer platformoje, įkelti skaitmeninį ženkliuką ir jį patvirtinti. Renginio metu taip pat buvo pristatytos galimybės, kaip tapti skaitmeninio ženkliuko leidėju. 

Renginio dalyviai išreiškė susidomėjimą naudoti platformą savo ženkliukams saugoti. Dalyviai taip pat mano, kad tokia platforma būtų naudinga jų organizacijoms išduodant skaitmeninius ženkliukus mokiniams. Visi seminaro dalyviai už dalyvavimą seminare gavo skaitmeninį ženkliuką (išduotą DIScoPlayer platformoje).