Komandinio darbo įrankiai

adobeconnect_logo

Vaizdo konferencijų įrankis „Adobe Connect“


Adobe Connect – tai žiniatinklio (angl. web-conferencing) konferencijos įrankis, leidžiantis prie vienos sesijos prisijungti keliems vartotojams. Naudojantis šiuo įrankiu galima:bendrauti interneto kameros ir mikrofono pagalba, transliuoti pasirinktas programas, dokumentus ar visą kompiuterio darbastalį, susirašinėti pokalbių kambaryje,įrašyti vaizdo paskaitas.

Naudoti
google_hangouts

Vaizdo konferencijų įrankis „Google Hangout“


Google Hangout yra vaizdo konferencijų įrankis, leidžiantis prisijungti keliems vartotojams. Norint pradėti naudotis reikalinga Goolge el.pašto paskyra. Galimybės: kompiuterio darbalaukio dalinimasis, skaidrių rodymas,bendravimas realiu laiku, dalyvauvimas iki 10 asmenų, galybė pridėti įvairių programų ir efektų, tiesioginis translvimas.

Naudoti
GoogleDocsLogo1

Bendradarbiavimo priemonė „Google docs“


Tai nemokama Microsoft Office ar OpenOffice.org atmaina. Šis biuro programų paketas yra pasiekiamas tiesiai iš Jūsų naršyklės. Kad galėtumėte naudotis Google Docs, reikia turėti tik Gmail paskyrą.
Visi dokumentai yra saugomi internete, tad ir dirbant su kitu kompiuteriu, galite redaguoti (ar kitaip pasinaudoti) reikiamu dokumentu. Google Docs paketą sudaro: dokumentai, pristatymai, lentelės, piešimas, apklausos.

Naudoti
liveminutes

Bendradarbiavimo priemonė „LiveMinutes“


LiveMinutes yra bendardarbiavimo įrankis apimantis, grupinio darbo, bendrų dokumentų kūrimo bei redagavimo, pokalbių realiu laiku, vaizdo konferencijų funkcijas. Sukurti dokumentai gali būti perkelti į Google Drive ir kitas išorines sistemas.

Nemokamoje versijoje galite turėti 5 projektus.

Naudoti
wikispaces logo

Bendradarbiavimo priemonė „Wikispaces“


Tai bendram darbui skirta internetinė aplinka. Šioje aplinkoje galima: sukurti užduotį, vykdyti diskusijas, pridėti nuorodas, komentuoti pasisakymus ar užduotis. Į tinklalapį reikia pirma užsiregistruoti.

Naudoti
padlet

Bendradarbiavimo priemonė „Padelt“


Tai bendram darbui skirta internetinė aplinka. Šio įrankio pagalba galėsite ant baltos lentos ar pasirinkto šablono „post-it“ principu pateikti normą informaciją. Įrankis puikiai veikia sinchroniniu būdu su dideliu kiekiu vartotojų, tačiau gali būti naudojamas ir asinchroniniu būdu. Pateikiant savo įrašą vartotojas gali:  rašyti,  įkelti paveiksliuką, pateikti vaizdo medžiagą, nusifotografuoti naudojantis savo kamera, įkelti išorinę nuorodą. Registracija neprivaloma.

Naudoti
Wikipedia-logo

Bendradarbiavimo priemonė „Wiki“


Wiki, viki (vikisvetainė) – interneto svetainių rūšis, kur lankytojai gali svetainės turinį: kurti, papildyti, taisyti.

Naudoti
Audacity_Logo_With_Name (1)

Bendradarbiavimo priemonė „Audacity“


Tai programa skirta garso failams redaguoti. Ji leidžia: pašalinti, pridėti dalį garso failo, uždėti įvairius garso efektus, ištemti garsą arba jį pagreitinti, išsagoti failą įvairiais garso failų formatais, atlikti garso analizę, sugeneruoti standartinius garsus (pvz.: šnypštimą).

Parsisiųsti
skype_logo

Bendravimo priemonė „Skype“


Skype – interneto telefonijos tinklas (kompiuterinė programa), kurios pagalba galima skambinti į viso pasaulio šalis. Skambučiai yra nemokami, pokalbiai vyksta mikrofono pagalba, vaizdas perduodamas internetine kamera. Skype populiari savo paprastumu ir patogumu. Dažnai naudojama kaip realaus laiko susirašinėjimo programa. Norint naudotis Skype reikia turėti susikūrus skype paskyrą bei įdiegti į kompiuterį programą.

Parsisiųsti
kahoot_logo6

Testai „Kahoot“


Auditorinis įrankis skirtas dėstytojui atlikti studentų testavimą (realiu laiku).

Naudoti
mindomo

Minčių žemėlapis „Mindomo“


Minčių žemėlapis leidžia: greitai pateikti daugybę idėjų ir tuo pat metu jungti jas dedant kiekvieną mintį prie ko ji priklauso. Taip pat minčių žemėlapiai naudingi ruošiant kalbas, formuojant minčių eigą. Kompiuterizuoti minčių žemėlapiai yra pritaikyti – grupiniam darbui virtualioje erdvėje.

Naudoti
mindmeister

Minčių žemėlapis „Mindmeister“


Minčių žemėlapis leidžia: greitai pateikti daugybę idėjų ir tuo pat metu jungti jas dedant kiekvieną mintį prie ko ji priklauso. Taip pat minčių žemėlapiai naudingi ruošiant kalbas, formuojant minčių eigą. Kompiuterizuoti minčių žemėlapiai yra pritaikyti – grupiniam darbui virtualioje erdvėje. Galima regsitruotis savo gmail paskyra.

Naudoti
Free_Mind

Minčių žemėlapiai „Free Mind“


Minčių žemėlapis leidžia: greitai pateikti daugybę idėjų ir tuo pat metu jungti jas dedant kiekvieną mintį prie ko ji priklauso. Taip pat minčių žemėlapiai naudingi ruošiant kalbas, formuojant minčių eigą. Kompiuterizuoti minčių žemėlapiai yra pritaikyti – grupiniam darbui virtualioje erdvėje.

Parsiųsti
blogas

Dienoraštis „Blogas.lt“


Blogas.lt tai internetinis dienoraštis. Puiki priemonė leidžianti: rašyti savo prisiminimus, įvykius ar kitus atsitikimus, pasidalinti savo mintimis su draugais, talpinti nuotraukas, nuorodas, lankytojai gali komentuoti Jūsų mintis, prenumeruoti Jūsų dienoraštį. Dienoraščio įrašai galimi atviri ir uždari. Atvirus dienoraščius galima skaityti.

Naudoti
wordpress

Dienoraštis „WordPress“


WordPress – populiariausia pasaulyje nemokama turinio valdymo sistema (TVS), dirbanti PHP + MySQL dueto pagalba. Ji turi visas būtinas funkcijas reikalingas tiek tinklaraščiui, tiek internetinei svetainei. WordPress turi daugybę įvairiausių įskiepių, kurie praplečia šios turinio valdymo sistemos funkcionalumą, paprastas įdiegimas. Tai taip pat lengvai valdoma bei lengvai administruojama TVS.

Parsisiųsti
dodle

Renginių planavimo įrankis „Doodle“


Šis įrankis suteikia Jums galimybę: atlikti tinkamiausio laiko, datos, vietos (pvz. dėl projekto partnerių susitikimo) apklausą, nuorodą išsiųsti el. paštu apklausos dalyviams, peržiūrėti dalyvių pasirinkimų statistiką

Naudoti
dropbox

Pasidalinimo dokumentais įrankis „Dropbox“


Šis įrankis Jums suteikia galimybę: talpinti savo dokumentus asmeninėje ar viešoje erdvėje, įdiegus programą į kompiuterį perkelti dokumentus iš kompiuterio tiesiogiai į saugyklą esančią internete.

Parsisiųsti
prezi-1

Pristatymų renginimo įrankis „Prezi“


Prezi yra internetinis pristatymo kūrimo įrankis, kuris naudoja vieno lapo vaizdą, o ne tradicines skaidres. Tekstas, paveikslėliai, vaizdo įrašai ir kiti pristatymo elementai pateikiami ant didelės vientisos drobės tačiau sugrupuojami rėmeliais. Norint naudotis reikia užsiregistruoti tinklalpyje.

Naudoti
1200x630bf

Atsiskaitymams nuotoliniu būdu


Safe Exam Browser speciali naršyklė skirta atsiskaitymams nuotoliniu būdu. Naršyklę paleidus kompiuteryje pasislepia visi kiti kompiuterio valdymo mygtukai tokiu būtų nebelieka galimybės atsiversti kitas kompiuteryje esančias programas nei pelės nei klaviatūros pagalba. Naršyklė yra įdiegiama į kompiuterį, o nuotolinių studijų aplinkoje testo (angl. quiz) nustatymuose parenkama –
Naršyklės sauga: Reikalauti „Safe Exam“ naršyklės naudojimo.

Parsisiųsti