Kaip teisingai pasidalinti MS Teams vaizdo paskaitos įrašu su studentais?

MS Teams vaizdo įrašas išsaugomas OneDrive saugykloje, peržiūra automatiškai aktyvuojama studentams, kurie dalyvavo įrašomoje paskaitoje bei buvo prisijungę į susitikimą su VDU prisijungimais. Jei studentai nedalyvavo arba buvo prisijungę į paskaitą svečio teisėmis, įrašo peržiūra negalima. Tokiu atveju reikia pakeisti įrašo dalinimosi nuorodos parametrus, bei naują nuorodą įkelti į dalyką Moodle aplinkoje.

Pateikiame trumpą vadovą kaip teisingai pasirinkti nuorodos parametrus ir pasidalinti įrašu/dokumentu su studentais.

Ar galima apriboti dalyvių teises MS Teams susitikime?

Esant poreikiui galima keisti susitikimo kambario nustatymus bei apriboti tam tikras dalyvių teises tiek prieš susitikimą, tiek susitikimo metu.

Pateikiame trumpą vadovą kaip pakeisti MS Teams nustatymus.

Ar MS Teams programoje yra “breakout rooms” funkcija?

Taip, ši funkcija yra aktyvi. “Breakout rooms” aktyvuoti gali tik susitikimo nuorodos kūrėjas.

Trumpas vadovas, kaip naudotis Breakout rooms funkcija MS Teams aplinkoje.

Kaip atnaujinti MS Teams programėlę?

Savo kompiuteryje atsidarykite MS Teams programėlę. Dešinėje lango dalyje paspauskite ant inicialų/logotipo, atsidariusiame meniu pasirinkite punktą „check for updates“/„tikrinti ar yra naujinimų“. Naujinimai įdiegiami automatiškai.

Ar galima pašalinti dalyvius iš susitikimo ir pokalbių lango, jei susitikimo metu jie yra dalyvių sąraše „kiti dalyviai iš pokalbio“?

Dalyvius, kurie neturėtų dalyvauti susitikime bei matyti pokalbių lango, galite pašalinti pasirinkę MS Teams programoje “Chats”/”Pokalbiai” reikiamą susitikimą, kuriame yra nepageidaujamų dalyvių. Dešinėje lango pusėje matysite pokalbyje dalyvavusių sąrašą. Nepageidaujamus dalyvius galite ištrinti pelės žymekliu užvedus ant vardo “x” mygtukas, kurį paspaudus dalyvis bus pašalintas iš pokalbio.

Trumpas vadovas apie tai, kaip šalinti dalyvius iš MS Teams pokalbio.

Kur ieškoti įrašų padarytų MS Teams įrankiu?

Visi MS Teams įrankiu padaryti įrašai automatiškai išsaugojami OneDrive paskyroje.

Kodėl negaliu patekti į savo dėstomo dalyko kambarį šeimininko teisėmis?

Tikriausiai turite keletą Microsoft paskyrų, pirmiausia rekomenduojame atidaryti MS Teams programėlę esančią Jūsų kompiuteryje. Tuomet išsiregistruoti iš programėlės ir pabandyti prisijungti naudojant VDU Outlook prisijungimus. Dalyke Moodle aplinkoje paspausti susitikimo nuorodą, pasirinkti nuorodą atverti naudojant MS Teams aplikaciją.

Trumpas vadovas apie tai, kaip prisijungti į MS Teams susitikimą naudojant VDU prisijungimo duomenis.

Kodėl į MS Teams susitikimą prisijungiu kaip svečias?

Jei MS Teams susitikime dalyvaujate kaip svečias, tikriausiai turite keletą Microsoft paskyrų ir neprisijungėte su VDU Outlook prisijungimais.