Prisijungimas prie Adobe Connect

Jungtis prie vaizdo konferencijų kambario galima naudojantis Adobe connect programėlę (rekomenduojama) arba per naršyklę.

I BŪDAS: prisijungimas per Adobe Connect programėlę

  1. Parsisiųskite ir įdiekite programėlę kompiuteryje :
  2. Atverkite programėlę, įveskite dėstytojo pateiktą nuorodą ir spauskite „Continue“
  3. Pažymėkite „Guest“, įveskite savo vardą ir pavardę ir paspauskite „Enter Room“ mygtuką.

II BŪDAS: prisijungimas per interneto naršyklę

  1. Prieš jungiantis į vaizdo konferenciją naršyklėje rekomenduojame atlikti diagnostikos testą. Automatiškai bus atliktas testavimas (turėtų užtrukti iki minutės) ir pasiūlyta įdiegti reikiama programinė įranga.
  2. Naudodami interneto naršyklę (rekomenduojame naudoti Mozila Firefox arba Internet Explorer) prisijunkite prie nurodyto vaizdo konferencijų kambario, pažymėkite „Guest“, įveskite savo vardą ir pavardę ir paspauskite „Enter Room“ mygtuką.

Kaip naudotis Adobe Connect

  1. Pasirinkite meniu Meeting->Audio Setup Wizard ir patikrinkite ar veikia jūsų ausinės bei mikrofonas (jeigu negirdite savo balso įrašo, spauskite Prev ir pasirinkite kitą mikrofoną).

2_pav

3. Paspauskite Mikrofono ikoną (ji turi būti žalia).

3_pav

Pastaba: kai nekalbate mikrofoną laikykite išjungtą. Tam reikia dar kartą paspausti mikrofono ikoną. Perbraukta mikrofono ikona reiškia, kad mikrofonas išjungtas 4_pav

4. Paspauskite Vaizdo kameros ikoną (ji turi būti žalia)

5_pav

5. Paspauskite „Start sharing“ mygtuką Video Preview lange.

Patarimai

Iki renginio savarankiškai sitestuokite prisijungimą ir mikrofonus testiniame kambaryje https://ac.vdu.lt/test . Prisijungus meniu pasirinkite Meeting -> Audio setup wizard ir atlikę testą įsitikinkite ar veikia mikrofonas (ar atliekant testą girdėjote savo balso įrašą). 

Patarimai, jeigu neprisijungiate prie Adobe Connect: 

  1. Išbandyti prisijungimo būdus per programėlę ir per naršyklę 
  2. Naršyklėje atlikti diagnostikos testą ir įdiegti ar atnaujinti reikiamą programinę įrangą (Flash Player, Adobe Connect add-in). Patikrinti ar naršyklėje nėra blokuojamas Flash Player. 
  3. jungtis, naudojant kitą interneto naršyklę (pvz. Mozilla Firefox, Google Chrome ar kt.) 
  4. jungtis, naudojant kitą kompiuterį ar mobilųjį telefoną